minjajupasport

проблема - вирішення

в школі всі ми отримували два на уроках, окрім оцінок в щодениках дома чекали монотонні розмови про те що потрібно бути уважним, більше приділяти увагу підручникам а не гулянням.У кожного своя ситуація я свою приукрасив.У мене таких вечорів було вдосталь. Після цього нам потрібно було не тільки задуматись а й виправити попереднє два.

Такі приклиди-ситуації супроводжують нас протягом життя.Прикладів безліч - стоматологія ми забули почистити зуби : ДАІ на дорозі - Ви перевищили швидкість..

Вони в свою чергу накопичуюючись відвертають нас від істини, Ми навчанні ходити в церкву, перед Паскою, ми йдемо до причастя, сповідаємось в гріхах. Нам прощають, радісні повертаємось і знову стоматолог даішник.

Може ми заслужили того що на сході гинуть люди добре що у нас спокій, я для прикладу з західної україни.Чим відрізняються схід від заходу, тим більше що нераз ми на майданах кричали Разом нас багато  нас не подолати, Схід і захід разом. Яка причина того що нам потрібно мерти.Не кажу за нас західних воїнів котрі там гинуть а й за східних котрі були проти ЕС.Хіба вони не такі як ми,  не так само гинуть як і західні котрі за ЕС. А можливо вся біда у тому що ми поділили себе самі і ніякого "Разом " ніколи й не було. А чого нам в житті бракувало, хіба не двадцять три роки ми прожили разом із Росією чи Польщею. Багато хто з Вас скажуть що вся вина у політиках. А мені здається і в тому переконався що не вони, принаймі не на всі сто винні утому що нам хочеться по той або той бік кордону бути блище наших родичів котрі вже давно не є ані росіянами ані українцями ані європейцями. Заздрість! Породила у кожному з нас відчуття, а саме відсустності достатку, ніби нам бракувало речей без котрих обходились напротязі значного періоду часу, допоки у наше око не потрапило - прикладів безліч, банально нашим людям браує ковбаси нам потріні італійські макарони.Безліч речей з якими я нестикався допоки неперетнув кордон,Був у Німечиині та Польщі. Про це пізніше.  

Ось де причина того що ми сваримось між собою.Та добре допоки ми це робимо тут у себе дома нехай дивиться на нас весь світ, не хай сміються Можна стерпіти, та от ми дійшли і до стрілянини, ми самі винні у тому що відбувається на сході.А про це написано і у Євангеліє 

Апостола Якова 4               

Звідки війни та свари між вами? Чи не звідси, від ваших пожадливостей, які в ваших членах воюють?  
Бажаєте ви та й не маєте, убиваєте й заздрите та досягнути не можете, сваритеся та воюєте та не маєте, бо не прохаєте,  
прохаєте та не одержуєте, бо прохаєте на зле, щоб ужити на розкоші свої.  
Україна подібна цим словам, ми подібні тим грішникам про яких говорить цей апостол Яков його звати.Двадцять три роки ми ходили у Житомирських шкарпетках їли те що було наприлавках магазинів, хіба бракувало того.Неможу казати за всіх та багато змінюються.Залишаєм дитинство, сміх, обміюючи радість на на матеріальне, а духовне  відходить у минуле.

Це ілюстрація відомого художника Гюстава Доре до казок матінки Гуски :-)

Бувають такі ситуації, що щоби не зробила людина, може бути помилковим і неправильно сприйнятим іншими. Зробиш те – буде помилка, не зробиш те – також буде помилково. І як же бути?
Такі саме ситуації трапляються тоді, коли справа підходить до кінця, коли гру потрібно закінчувати, коли дім скоро буде валитися і потрібно думати про інший, коли життя людини підходить до завершення.
Тому ситуація, яка склалась в Україні нам нагадує про завершення, а це означає, що ми на порозі нового етапу в житті нашого народу.

Критичний стан виправити відразу неможливо, але можливо його покращити. Так, сподіватися миттєвого результату – це в черговий раз себе ввести в оману. Сам Ісус нас поучав, що нове вино не вливають у старі бурдюки, бо порвуться. Стара людина не може вирішувати долю молодих. Із старим мисленням, не можна сподіватися нових думок.

Тому, дорогі браття і сестри, потрібно стати перед фактом, що буде так, наскільки дозволять можливості. А ці можливості можуть постійно збільшуватися, якщо будемо схиляти свої рішення до покращення ситуації, а не її погіршення.
Будьмо уважні! Так, будьмо тепер уважні до всього наповнює наше життя.
Кожне слово, кожна дія має бути скерована на покращення теперішньої ситуації.
Ми маємо звернути увагу на відповідальність за всі наші вчинки і проаналізувати їх: чи вони ведуть до покращення наших відносин?
Не знаю чи вирішимо глобальні світові чи загально національні проблеми… у нас достатньо є праці на тих місцях, де Боже провидіння нас скерувало: це наша сім’я, родина, друзі, церковна спільнота. Там потрібно миру і покращення. Там ми можемо звершити переміни.

Та все ж є те, що ніколи і ні для кого не буде помилковим!
Молитва – це єдине слово і єдина дія, яка завжди веде до покращення. Молитва приватна і спільна… Молімось. Молитва перед Богом єднає. Всі ми тоді звертаємось в одному напрямку і отримуємо він Нього єдиного слова напуття.

Тому закликаю всіх до спільної молитви про помилування нас усіх, без конкретних вказівок ні Богові, ні ближнім, як слід вирішити дану ситуацію. Так просто молитися і відновлювати довіру до Нього. Він подасть знак і цей знак буде для усіх зрозумілим і всіма прийнятий.
Як би це було прекрасним, коли би у всіх селах і містах пролунали дзвони, всі вийшли процесіями довкола наших помешкань, як це вже було колись. Стільки би було знаків миру… Не треба думати про те чим це все скінчиться… треба думати про те, що Україна би наповнилась миром хоча б на цей час… який можна буде і продовжувати…
Головне почати… і далі Бог Духом Святим нас буде вести, як колись вибраний народ в час їхніх трудностей…

Хай Дух Святий вкаже нам дорогу до миру, взаємної любові і єдності всіх Дітей Божих.

Ось повернувся з Люрду, там молився за Україну і за мир у ній… думав багато про кризовий стан і вихід із нього і Бог дав такі думки.

birsd.jpg

Across The Miles - Uriah HeepРекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных

Показать смайлы
 

Комментариев: 0

 Життя – це дар від Бога, ми покликані його цінувати, боронити, розвивати… і ніколи не нищити

Життя – це можливість, використай її.
Життя – це радість, відчувай її.
Життя – це краса, дивуйся їй.
Життя – це насолода, скуштуй її.
Життя – це сон, розгадай його.
Життя – це виклик, зустрінь його.
Життя – це обов’язок, виконай його.
Життя – це скарб, цінуй його.
Життя – це гра, грай у неї.
Життя – це багатство, збережи його.
Життя – це любов, радій їй.
Життя – це таємниця, пізнай її.
Життя – це обіцянка, виконай її.
Життя – це скорбота, подолай її.
Життя – це гімн, заспівай його.
Життя – це боротьба, прийми її.
Життя – це драма, стань з нею віч на віч.
Життя – це пригода, віддайся їй.
Ми покликані боронити життя
Життя – це успіх, твори його.
Життя занадто цінне, не знищуй його.
Життя – це життя, захисти його.


Мои фотоальбомы

Мои фотоальбомыКалендарь
Сентябрь
ПнВтСрЧтПтСбВск
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Антиинтересы
ОБОЗ.ua